Sık Sorulan Sorunlar

Müşterililerimizin

Sıkça Sorduğu Sorular

Boyanacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak boya sürecinin kaç gün sürebileceği değişmektedir. Mümkün olan en hızlı sürede çalışmamızı tamamlayıp teslim edebileceğimize emin olabilirsiniz.

Dolaplar gibi evde kullandığınız eşyalarınız için de boya hizmeti veriyoruz.
20 yıldan beri Ankara şehrinde boya badana, dekorasyon ve ev tadilat/tamirat alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Boya badana sürecinde, deneyimli kadromuz eşyalarınızı boya yapılacak alandan uzaklaştırmakta veya üzerini ambalajlayarak boya sıçramalarından korumaktadır. Çalışmalarımızda evinize veya eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinin garantisini veriyoruz.
Bir evi boyamanın maliyeti; evin metrekaresine, tadilatın boyutuna, ustanın belirleyeceği işçilik maliyetine ve kapı boyama, alçıpan tamiri gibi diğer işçiliklere göre değişir. Kesin fiyatı öğrenmek için bizi arayın, uygun fiyatlarla tanışın.
Duvarın durumuna göre değişmekle beraber, boyama işinde genel olarak şu adımlar takip edilir: Hazırlık, sıva, alçı, zımparalama, astar ve boyama.

Yaşadığınız yer, iklim, kullanım şekli ve daha önceki boyama işinin kalitesi gibi etmenlere bağlı olarak 5-7 yılda bir boyama yaptırabilirsiniz. Ayrıca boyayacağınız yerin yapısına göre de bu süreç değişebilir. Ahşap kaplama 3-6, alüminyum kaplama genellikle 4-5 ve sıva genellikle 5-6 yılda bir boyaya ihtiyaç duyulabilir. Dış cephe boyama işi ise, 5-10 yılda bir yapılması gerekebili